Dernek

İSAHOCALI KÖYÜ YARDIMLAŞMA, KALKINDIRMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ


05.10.2014
06.09.2014 günü İsahocalı Köyü Yardımlaşma,Kalkındırma ve Güzelleştirme  Derneğinin 1. Olağan genel kurulunu yaptık.Toplantıda alınan kararları sizlerle paylaşmak istiyorum. Derneğin amacı İsahocalı’ya ve İsahocalılara hizmet etmektir.  Hemşehrilerimize İsahocalı’daki haber ve gelişmeleri SMS sistemi ile telefonlarına kısa mesaj göndererek haberdar etmek, Geleneksel KÜLTÜR VE DAYANIŞMA ŞENLİĞİNİ devam ettirmek. Bir başka amacı; İhtiyacı olan hemşehrilerimizin yanında olmak, İsahocalı’nın gelişip güzelleşmesi için çaba harcamak.

Bugüne kadar İsahocalı’dan haber almak isteyen her hemşehrimize mesaj gönderdik, ancak mesaj gideri derneğimize yük olmaktaydı, bu nedenle Genel Kurulda aldığımız bir kararla mesaj gelmesini isteyen hemşehrimiz Derneğe ayda 10 lira ödemeleri  gerekiyor.

Derneğimizin başarılı olabilmesi için hemşehrilerimizin duyarlılık göstererek aidatlarını ve yardımlarını  esirgemeyeceklerine  inanıyoruz. Sizlerin vereceği maddi ve manevi destek dernek yönetimine güç verecektir.

Cevat Koçak

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *