Tuncay Polat

23 Nisan 2008 037

Sayın Cevat Hocam,
Köyünüze ait bu sitede bana yer ayırdığınız için şükranlarımı sunuyorum.
Ben 1970 yılında Kırşehir Merkeze bağlı Karaboğaz Köyünde doğdum. İlkokulu köyümde, ortaokul ve liseyi Kırşehirde okudum. Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 1993 yılında mezun oldum. Öğretmenliğe 1994 yılında Nevşehir/ Avanos/Akarca İlköğretim okulunda başladım.1995 yılında Kırşehir Merkeze bağlı Ulupınar Kasabasına geldim. 1996-2003 yılları arasında müdür yardımcısı olarak görev yaptım.18 Ağustos 2003-02 Şubat 2010 tarihleri arasında İsahocalı Kasabasında yaklaşık 6.5 yıl okul müdürü olarak görev yaptım.02 Şubat 2010-15 Eylül 2014 tarihleri arasında Kırşehir Merkez Vali Mithat Saylam Ortaokulunda Müdür olarak görev yaptım ve şu an Kırşehir Merkez Sırrı Kardeş Ortaokulunda Matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.

100_1279
Bende bir köylü çocuğuyum P1010315ve öğretmenlik haricinde köyümde çiftçilik yapmaktayım. İsahocalı benim ikinci köyüm oldu ve görüştüğüm insanların hiçbiri ile iletişimimi kesmedim. Özellikle sizinle. Fırsat buldukça köyünüzü ziyaret etmekteyim ve tanıdığım herkesle görüşmekteyim.
IMG_1750

Görev yaptığım süre içerisinde çocuklarımızın Cumhuriyet değerlerini ve Onun kurucusu Atatürk’ü bilen, anlayan, seven, geliştiren ve koruyan bireyler olarak yetişmesi için çalıştım. Çocuklarımızın çağdaş, demokrat, iyi insan ve iyi vatandaş olmaları için gayret gösterdim. Eğitim ve öğretimlerinde kendisine, ailesine, ülkesine ve tüm insanlığa yararlı bireyler olarak yetişmeleri ve üst öğrenimlerinde iyi okullara yerleşmeleri için tüm arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Sizin de görüş, öneri ve desteklerinizle okulumuzu eğitim ve kültür merkezi olarak tüm kasaba halkına açtığımızı düşünüyorum.

Sosyal ve kültüreCumhuriyet Bayrami 2009 156l faaliyetlerimizle kasaba halkıyla hep birlikte olduk ve bize hep destek verdiler. Fiziki yapısı, donanımı ve eğitim öğretimdeki başarısı ile Kırşehir ve Kaman’ın en iyi okullarından biri yaptık. Bunu hep birlikte başardık. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, çalışanlarımız bizlere inanan velilerimiz sayesinde…

 

Cevat Hocam özellikCumhuriyet Bayrami 2009 027le sizin gibi tecrübeli eğitimcinin destekleriyle bu işi birlikte başardık. Kasabanızdan ayrıldıktan 6 ay sonrada imkanlar dahilinde İsahocalıdaki okulumuza masa,sıra ve materyal desteğinde bulunduk.İmkanımız olduğu sürece de destek olmaya devam edeceğiz.

100_1603

Kasabanızı hiçbir zaman unutmadım ve unutamayacağımda. Kasabanız ve misafirperver insanlarınız bize inandılar, güvendiler ve destek verdiler, sizlerin sayesinde hizmet edebildiysek eğer ne mutlu bana.
100_1978Agac Bayrami 066
Cevat Hocam; kasabanızda göreve ilk başladığımızdan itibaren bize inanıp, güvenip maddi ve manevi olarak desteklerini hiç esirgemeyen başta siz olmak üzere, Belediye başkanlarımız Mustafa TURHAN, Mesut KOÇAK ve Halil METİN’e. Ragıp KOÇAK, Abdurrahman GÖKTAŞ, Sadettin KOÇAK, Tuncay KOÇAK, Gürbüz KARACA, Rıdvan KARACA ve Recai DEDE’ye. Mahalle muhtarlarımıza ve Belediye çalışanlarımıza. Selamoğlu Nakliyat ve Demirel Şirketine. İsmini sayamadığım eğitim gönüllülerine, tüm kasabalıya ve öğrencilerime çok teşekkür ediyorum. Ayrıca taşımalı olarak okulumuza gelen Aydınlar, Kaleköy, İmancı ve Bayındır Köylerindeki öğrenci ve velilerime teşekkür ediyorum. Yukarıda İsahocalı’dan söz ederken hep kasaba sözcüğünü kullandım, benim hayallerimde hep, İsahocalı Kasabası olarak yaşayacak.
Hoşçakalın. Tuncay POLAT

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *